Як повідомляє офіційна пресслужба клубу, керівництво уклало нові довгострокові угоди з двома ключовими виконавцями — 24-річним Владиславом Морозом та 23-річним Миколою Миронюком.
Нові контракти обох футболістів розраховані на три роки — до 30 червня 2029 року.
Владислав Мороз, який виступає на позиції центрального захисника та є капітаном команди, захищає кольори клубу з серпня 2022 року. За цей час він відіграв у складі «Епіцентра» 94 офіційні поєдинки (зокрема 20 матчів в елітному дивізіоні — УПЛ), записавши на свій рахунок 8 забитих м’ячів та 4 результативні передачі.
Центральний півзахисник Микола Миронюк також дебютував за команду у 2022 році. Зараз у його активі 92 зустрічі в біло-синій футболці (29 з яких — в рамках УПЛ), 7 голів та 11 гольових пасів.
Журналіст Жозе Густаво Фелікс поділився думками у соцмережі X щодо переходу вінгера Раяна Роберто до…
У Чорногорії за запитом України затримали Марію Кривопішину, яка раніше очолювала українську філію футбольної академії…
Колишній півзахисник "Чорноморця" Максим Луньов розповів про заборгованості одеського клубу із заробітної плати.Читати далі
Воротар "Чернігова" відповів критикам, які виступають проти проведення матчів у прифронтовому місті.Читати далі
Досвідчений вінгер Владислав Калітвінцев може підсилити новачка УПЛ.Читати далі
Захисник житомирського Полісся Данило Бескоровайний найближчим часом може залишити клуб.Читати далі