Нападник відзначив тотальне володіння м’ячем і визнав, що суперник виявився вкрай важким для пробиття. Попри втрачену перемогу, нападник закликав не панікувати й дивитися на турнірну таблицю з оптимізмом.
“Це був один із тих матчів, коли важко пробити оборону. Ми володіли м’ячем, створювали моменти наприкінці кожного тайму, коли суперник втомився. У мене був чудовий шанс, Ніко О’Райлі влучив у поперечину. Мене щільно опікував Парті, тому бракувало простору. На нас чекає Панама. Турнір потрібно розділяти на два етапи: груповий і плей-оф. Ми майже завершили перший раунд і хочемо якнайшвидше повернутися на поле”, — заявив Кейн в ефірі BBC Radio 5.
Журналіст Жозе Густаво Фелікс поділився думками у соцмережі X щодо переходу вінгера Раяна Роберто до…
У Чорногорії за запитом України затримали Марію Кривопішину, яка раніше очолювала українську філію футбольної академії…
Колишній півзахисник "Чорноморця" Максим Луньов розповів про заборгованості одеського клубу із заробітної плати.Читати далі
Воротар "Чернігова" відповів критикам, які виступають проти проведення матчів у прифронтовому місті.Читати далі
Досвідчений вінгер Владислав Калітвінцев може підсилити новачка УПЛ.Читати далі
Захисник житомирського Полісся Данило Бескоровайний найближчим часом може залишити клуб.Читати далі