Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

“Металург” та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін.

Відомий фахівець очолював запоріжців із січня поточного року.

– У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату, – наголосив Ковалець. – Тому спільно з керівництвом клубу прийняли рішення припинити співпрацю.

Хочу подякувати вболівальникам Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані.

Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу. Для “Металурга” зараз настав момент, коли важливо зробити крок назад, щоб у майбутньому зробити два впевнені кроки вперед.

Нагадаємо, що за підсумками сезону 2025-26 запоріжці посіли останнє, 16-е місце в першій лізі.

Максимович Назар

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

1 годину ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

1 годину ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

2 години ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

2 години ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

2 години ago

Новачок Другої ліги знайшов нового наставника

«Дністер» уперше після сезону 1993/94 зіграє у Другій лізіЧитати далі

2 години ago