Відомий фахівець очолював запоріжців із січня поточного року.
– У нас була домовленість перед початком роботи, що після завершення сезону ми сядемо й обговоримо всі моменти незалежно від результату, – наголосив Ковалець. – Тому спільно з керівництвом клубу прийняли рішення припинити співпрацю.
Хочу подякувати вболівальникам Запоріжжя за щиру підтримку, керівництву клубу та почесному президенту Андрію Шерстньову. Жодних претензій до клубу в мене немає, всі домовленості були виконані.
Особлива подяка футболістам. Вони працюють і грають у Запоріжжі в непростих умовах, а для цього потрібно мати сильний характер і справжню любов до футболу. Для “Металурга” зараз настав момент, коли важливо зробити крок назад, щоб у майбутньому зробити два впевнені кроки вперед.
Нагадаємо, що за підсумками сезону 2025-26 запоріжці посіли останнє, 16-е місце в першій лізі.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі
«Дністер» уперше після сезону 1993/94 зіграє у Другій лізіЧитати далі