– Бажаємо успіхів у подальшій кар”єрі, нових професійних звершень, яскравих перемог та реалізації всіх поставлених цілей! Дякуємо за роботу та бажаємо успіхів у майбутньому, – мовиться у заяві ФК “Олександрія”.
Нагадаємо, Євген Кочерга став спортивним директором “Олександії” влітку 2025 року, і за час його роботи команда вибула з УПЛ.
Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі
Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі
"Зоря" близька до підписання півзахисника Івана Нестеренка, повідомляє ведучий програми ТаТоТаке Михайло Співаковський.Читати далі