Бронзовий призер минулого сезону Української Прем’єр-ліги покинули півзахисники Марко Подоляк та В’ячеслав Танковський. Сторони достроково розірвали контракти, які діяли до літа 2027 року.
На рахунку Марко Подоляка в минулому сезоні – 1 матч, без результативних дій. На рахунку Танковського – 20 поєдинків, 1 гол і 1 гольова передача.
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі
Президент «Полтави» Сергій Іващенко озвучив завдання клубу на наступний сезон.Читати далі