Categories: УПЛ

В’ячеслав Суркіс: Динамо U19 двічі обіграло Шахтар U19, тому ми сильніші

Голкіпер «Динамо» U-19 В’ячеслав Суркіс після перемоги у матчі 28-го туру чемпіонату України U-19 проти «Колоса» U-19 (2:0) висловився щодо боротьби за чемпіонство у турнірі із «Шахтарем» U-19.

– Приємно перемагати та зіграти на нуль. Ми зробили свою справу. У нас немає права на помилку та втрату очок. Рухаємось далі.

– У «Динамо» у 2026 році 14 матчів у чемпіонаті, з них 8 на нуль. А за весь сезон 14 пропущених м’ячів.

– Тут немає секрету. Тут не лише моя заслуга, а й насамперед моїх партнерів по команді. Починаючи із захисників та закінчуючи нападниками. Усі обороняються та допомагають. Десь я можу врятувати, десь хлопці допомогти. Сьогодні Соломченко виніс м’яч із порожніх воріт. Усі працюють заради чемпіонства.

– Наприкінці сезону ще більше мотивації перемагати? Команда грає по два матчі на тиждень.

– Мені більше подобається грати, а мотивація є завжди. Неважливо, одна гра на місяці або три за три дні. Ми завжди виходимо перемагати. На жаль, на початку сезону та на початку другого кола втратили очки. Але ми двічі обіграли «Шахтар», тому, я вважаю, ми сильніші. Сподіваємось, що хтось забере у них очки, і ми станемо чемпіонами.

– У тебе вже понад 100 матчів у першості U-19. Цього сезону багато молодих гравців з U-17. Може, через це й втратили очки на старті?

– Ми два роки поспіль були чемпіонами і обидва рази не закінчували перше коло на першому місці. Там завжди був «Шахтар», а потім ми їх наздоганяли. Якщо пригадати, що було три роки тому, то з минулого сезону змінилася майже вся команда. Спочатку десь губилися, але потім зігралися на зборах і все стало набагато краще. Минулого сезону ми також відставали на п’ять очок, але потім зібралися, – сказав В’ячеслав Суркіс.

За 2 тури до завершення чемпіонату кияни випереджають у турнірній таблиці «Шахтар» U-19 на 3 очки. У разі рівності очок за підсумками сезону вище буде команда, яка краще зіграла в очних протистояннях.

У поточному сезоні «Динамо» U-19 двічі обіграло гірників у чемпіонаті U-19 – 3:2 у першому колі та 4:1 у грі другого кола.

До завершення сезону «Динамо» U‑19 зіграє проти однолітків із «Полтави» та «Кудрівки», тоді як «Шахтар» U‑19 зустрінеться з «Кривбасом» U‑19 та «Колосом» U‑19.

Максимович Назар

Recent Posts

ЧС-2026. Сенегал в більшості розтрощив Ірак

У матчі 3-го туру групового етапу Чемпіонату світу зійшлися збірні Сенегалу та Іраку. Це була…

3 години ago

ЧС-2026. Франція з хет-триком Дембеле розгромила Норвегію

У матчі третього туру групового етапу на ЧС-2026 між збірними Норвегії та Франції визначився лідер…

3 години ago

Євген Чеберко: Хотів би знову поїхати до збірної – це моя ціль

Український захисник Євген Чеберко, який нещодавно змінив клуб у МЛС та перебрався з Коламбуса до…

4 години ago

Миколенко пояснив, чому не критикує гравців Динамо за не найкращий сезон

Захисник Евертона та збірної України Віталій Миколенко в інтерв'ю ексголкіперу Динамо Денису Бойку заявив, що…

4 години ago

З легіонерами та сином легенди Карпат: Шаран затіяв кадрову революцію в Олександрії

Олександрія 25 червня розпочала підготовку до нового сезону. Про це повідомляє Sport.ua. Читати далі

4 години ago

Іван Литвиненко залишив Харків і продовжить кар’єру в чемпіонаті Литви

Півзахисник "Харкова" Іван Литвиненко повідомив, що він покидає клуб.Читати далі

4 години ago