Як стало відомо Sport.ua, фланговий захисник Микола Квасний, який грав у Прем’єр-лізі за «Ворсклу», ФК «Львів», «Інгулець» та «Верес», у Першій лізі – за ФК «Суми», «Прикарпаття», той самий «Інгулець» та «Агробізнес», повісив бутси на цвях. Останнім клубом Квасного став представник Другої ліги «Куликів-Білка», у складі якого він завершував сезон 2024/2025.
Тепер Микола Петрович пробує себе як дитячий тренер у футбольній академії «Скала 1911» із давно вже рідного для нього Стрия, де очолив команду U-17.
У неділю, 10 травня, команда 31-річного Квасного оформила путівку до 1/4 фіналу Вищої ліги Національної ліги майбутнього, зігравши в Києві внічию з місцевим «Переможцем» (2:2) після домашньої перемоги (4:2).
Боснія і Герцеговина та Катар зійшлися у третьому турі групового етапу ЧС-2026.Читати далі
Збірна Швейцарії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Канаду (2:1).Читати далі
Кудрівка посилилася екс-гравцем Динамо та Олександрії.Читати далі
Президент київського Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» висловився стосовно майбутнього головного…
Український лівий захисник Роман Вантух прокоментував перехід у львівські «Карпати» з луганської «Зорі»:Читати далі
Португальський фахівець Жозе Моурінью розповів про причини свого повернення на посаду головного тренера мадридського "Реала".Читати…