– На сьогодні ми вже підписали двох футболістів на наступний сезон. І це не останні наші трансфери. Після розмови з президентом клубу – це наша стратегія, і це його рішення, не продавати жодного футболіста у цьому сезоні.
– Ви кажете, що підписали двох футболістів. Перший – Бруніньйо. Хто другий?
– Скоро дізнаєтесь.
– Зараз не буде прізвищ?
– Не будемо зараз говорити. Але працюємо і над іншими трансферами. На цьому тижні буде зустріч. Арда, я, Палкін, президент. Будемо приймати рішення, які футболісти нам потрібні на наступний сезон, щоб ми стали сильнішими.
– Можливо, ви продовжили контракт з якимись футболістами?
– Ми ведемо перемовини. Подивимось. У наступні 7–10 днів подивимось.
Боснія і Герцеговина та Катар зійшлися у третьому турі групового етапу ЧС-2026.Читати далі
Збірна Швейцарії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Канаду (2:1).Читати далі
Кудрівка посилилася екс-гравцем Динамо та Олександрії.Читати далі
Президент київського Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» висловився стосовно майбутнього головного…
Український лівий захисник Роман Вантух прокоментував перехід у львівські «Карпати» з луганської «Зорі»:Читати далі
Португальський фахівець Жозе Моурінью розповів про причини свого повернення на посаду головного тренера мадридського "Реала".Читати…