“Напевно, вирішальними стали перемоги над “Динамо”. Це завжди особливі матчі, які додають сил і мотивації. У той період у нас був непростий відрізок, і перемога 3:1 дала нам потрібний поштовх.
Але загалом кожна гра для нас важлива – ми розуміємо, за який клуб виступаємо, і що таке “Шахтар”. Потрібно віддаватися на 200%, щоб щороку досягати результату.
Ми також обіграли “Полісся”, яке йшло другим. Є різні оцінки й думки, але я вважаю, що “Шахтар” повністю заслужив це чемпіонство. Сезон був важким, ми витратили багато сил, тому зараз є задоволення від результату.
Сподіваюся, що команда потрапить до Ліги чемпіонів, добре підготується і гідно представить країну – це для нас принципово важливо”, – сказав Бондар.
Боснія і Герцеговина та Катар зійшлися у третьому турі групового етапу ЧС-2026.Читати далі
Збірна Швейцарії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Канаду (2:1).Читати далі
Кудрівка посилилася екс-гравцем Динамо та Олександрії.Читати далі
Президент київського Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» висловився стосовно майбутнього головного…
Український лівий захисник Роман Вантух прокоментував перехід у львівські «Карпати» з луганської «Зорі»:Читати далі
Португальський фахівець Жозе Моурінью розповів про причини свого повернення на посаду головного тренера мадридського "Реала".Читати…