Це мав бути номінально домашній матч для полтавців, котрий планувався у Кропивницькому.
Однак “Динамо Київ Inside” повідомляє, що зустріч відбудеться у столиці України.
“Команда, яка стала цього року легендою УПЛ – СК “Полтава” – продовжує атракціон небаченої поваги до грандів ліги. Тому після сьогоднішнього “чемпіонського” виїзду у Львів, залюбки погодилась допомогти киянам уникнути вояжу у Кропивницький”, – йдеться у матеріалі.
Також джерело іронічно натякнуло, що місце проведення матчу ще під питанням.
“Арена визначається. Прогнозуємо Осокорки”, – додає “Динамо Київ Inside”.
Попереду у “біло-синіх” залишилося ще три матчі УПЛ: усі три, відповідно, відбудуться у Києві. Також 20 травня “Динамо” зіграє у фіналі Кубка України проти “Чернігова” у Львові.
Збірна Бразилії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Шотландію (3:0).Читати далі
Збірна Марокко зустрілася з Гаїті у 3 турі ЧС-2026. Читати далі
Боснія і Герцеговина та Катар зійшлися у третьому турі групового етапу ЧС-2026.Читати далі
Збірна Швейцарії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Канаду (2:1).Читати далі
Кудрівка посилилася екс-гравцем Динамо та Олександрії.Читати далі
Президент київського Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» висловився стосовно майбутнього головного…