– Нічия в матчі проти непростого суперника – черкаського ЛНЗ. Як ви вважаєте, сьогодні це позитивний результат для «Динамо» чи все-таки можна було вирвати перемогу?
– Не скажу, що це позитив, ми завжди прагнемо перемагати. Але ЛНЗ також хороша команда, вона йде на другому місці. Тому, так би мовити, не соромно грати з ними внічию, але, звичайно, хотілося б більшого.
– Кінцівка матчу була досить емоційною – багато моментів, багато замін, спрямованих саме на атаку. Згадуючи епізоди, чому, на вашу думку, не вдалося дотиснути суперника, адже насправді ми були досить близькі до забитого м’яча?
– Суперник, варто зазначити, добре захищається. Вони сиділи в низькому блоці, і у нас майже не було шансів. Але я вважаю, що ми також повинні бути більш креативними, активними і знаходити ці моменти.
– Зараз багато говорять про те, що нібито «Динамо» в чемпіонаті вже нічого не потрібно, адже все по суті вирішує Кубок і фінальний матч з «Черніговом». Як ви дивитеся на цю ситуацію і розкажіть, як ви налаштовуєтеся на кожен матч?
– Звісно, можна говорити що завгодно. Але ми «Динамо», і ми не можемо виходити на ігри УПЛ, навіть якщо вони вже не відіграють особливої ролі. Не можемо виходити і не віддаватися на повну. Тому що «Динамо» – це бренд, ми повинні виходити і в кожній грі перемагати, адже за нами стежать тисячі людей.
Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко розповів про підготовку до ЧЄ-2026, який відбудеться з…
Головний тренер "Динамо" Ігор Костюк прокоментував підписання 18-річного французького нападаючого П'єра Мунгенге.Читати далі
31-річний півзахисник Андрій Сторчоус залишить "Кудрівку" і продовжить кар’єру в "Олександрії".Читати далі
"Буковина" оголосила про продовження співпраці з голкіпером Германом Пеньковим та фланговим захисником Петром Стасюком.Читати далі
Президент "Епіцентру" Іван Чорноног розповів, де команда розраховує проводити домашні матчі в новому сезоні.Читати далі
Венесуельський новачок "Харкова" Карлос Парако розповів, чому вирішив перейти до цієї команди та озвучив свої…