Відсутність кількох гравців позначилася на потенціалі Динамо у грі з ЛНЗ (0:0) в 27-му турі УПЛ. Про це заявив Йожеф Сабо.
Наставник київської команди Ігор Костюк не міг розраховувати на Дениса Попова, Олександра Тимчика, Володимира Бражка, Богдана Редушка, Владислава Кабаєва, Матвія Пономаренка.
«Не всіх, але деяких виконавців не вистачало. Але й стверджувати не можна, що, скажімо, був би Пономаренком, то Динамо виграло б. Зараз можна лише гадати. Рахунок на табло. А він говорить про те, що підопічні Ігоря Костюка знову не досягли потрібного результату».
Також фахівець звернув увагу на невдалу гру киян на половині поля суперника, де було багато браку в передачах.
«На своїй половині грати в пас вміють, але щойно м’яч переходить на чужу половину, йде суцільний брак. Я не бачу поставлених ударів із 20-ти, 30-ти метрів. Передача в штрафний, боротьба, боротьба … ось і весь футбол», – цитує Сабо Sport.ua.
Динамо має 48 очок і знаходиться на четвертому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.
У 28-му турі УПЛ, 13 травня, Динамо зіграє з ковалівським Колосом.
Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко розповів про підготовку до ЧЄ-2026, який відбудеться з…
Головний тренер "Динамо" Ігор Костюк прокоментував підписання 18-річного французького нападаючого П'єра Мунгенге.Читати далі
31-річний півзахисник Андрій Сторчоус залишить "Кудрівку" і продовжить кар’єру в "Олександрії".Читати далі
"Буковина" оголосила про продовження співпраці з голкіпером Германом Пеньковим та фланговим захисником Петром Стасюком.Читати далі
Президент "Епіцентру" Іван Чорноног розповів, де команда розраховує проводити домашні матчі в новому сезоні.Читати далі
Венесуельський новачок "Харкова" Карлос Парако розповів, чому вирішив перейти до цієї команди та озвучив свої…