Categories: УПЛ

Олег Саленко: Таке відчуття, що Динамо вже зараз готується до Кубка

Екснападник киян Олег Саленко в інтерв’ю для «УФ» проаналізував нічию Динамо з ЛНЗ (0:0) в рамках 27 туру УПЛ, оцінив рівень Пономаренка і чутки про прихід Петракова.

– Олеже Анатолійовичу, яке враження залишив матч Динамо – ЛНЗ. Чому кияни зіграли так блідо, адже потрібно було перемагати, щоб боротися за медалі?

– Таке відчуття, що Динамо вже зараз готується до Кубка. Нам не вистачає цього повного вибуху. От і все. Вибуху не було, ніхто особливо не атакував. Усі сіли в оборону і нічого не робили.

– Пономаренка сильно не вистачало в цьому матчі?

– Нічого б Пономаренко не зробив у цій грі. Він робить різницю тоді, коли вся команда біжить уперед, і він може десь там забити. А коли треба брати гру на себе – це зовсім інша справа. Я вже сто разів казав: коли треба брати на себе відповідальність на рівні дорослого футболу, він пропадає. Пономаренко знайшов собі місце, як раніше грав Герд Мюллер – у штрафному майданчику міг зіграти на добиванні.

– Що скажете щодо турнірних перспектив? Три тури до кінця, шість очок відставання від ЛНЗ, сім – від Полісся. За медалі є шанс поборотися чи залишається тільки Кубок?

– Ви самі відповіли на своє запитання. Залишається тільки Кубок. Щоб за три тури ЛНЗ чи Полісся жодного очка не набрали – це вже смішно.

– Чи треба Динамо міняти тренера на наступний сезон?

– Потрібно мати план підготовки до сезону. І треба набрати команду, яка буде грати. Зараз її немає. Хто там тренер, хто ні… Зараз немає плану. Якщо Костюк зможе створити план підготовки, повернути всіх орендованих гравців, тоді будемо дивитися.

– А якщо прийде Петраков, про якого ходять чутки, хоч Ігор Суркіс їх і не підтверджує? Зміг би він проявити себе в клубному футболі, саме в Динамо?

– Так. Він жорсткий, я це знаю, бо багато разів з ним спілкувався. Петраков вимагає від гравців повної самовіддачі. Він створює команду і дивиться: якщо хтось не виконує функції або чудить на полі – до побачення.

– Ваш син Роман влітку повертається в Динамо?

– Поки що повертається в Динамо, у нього ж контракт, це логічно. А далі будемо дивитися. Бо зараз у Динамо незрозуміло, хто буде тренером, де будуть збори і як усе відбуватиметься. Тому зараз залишається тільки чекати.

Динамо після 27 турів має в активі 48 очок та посідає четверту сходинку в турнірній таблиці УПЛ.

У наступному турі кияни зіграють проти Колоса.

Максимович Назар

Recent Posts

Бразилія у 12-й раз поспіль стала переможцем групи на чемпіонатах світу

Збірна Бразилії в 12-й раз поспіль стала переможцем своєї групи на чемпіонатах світу.Читати далі

19 хв. ago

Тренер збірної Шотландії: Ми самі пропустили голи і подарували їм гру

Головний тренер збірної Шотландії Стів Кларк поділився враженнями від матчу чемпіонату світу 2026 року проти…

25 хв. ago

Оболонь оприлюднила календар спарингів на літньому зборі

Перший етап навчально-тренувальних зборів Оболоні стартує 29 червня, другий - 13 липня. Під час підготовки…

29 хв. ago

Тренер збірної Чехії: Моє майбутнє? У мене є контракт, і здаватися я не збираюся

Збірна Чехії невдало виступила на ЧС-2026, не зумівши вийти з групи з Мексикою, ПАР та…

32 хв. ago

Парагвай вимагає дискваліфікувати Джуда Беллінгема

Асоціація футболу Парагваю подала офіційний протест до ФІФА з вимогою покарати півзахисника збірної Англії Джуда…

37 хв. ago

Пітер Шилтон: Обидва голи Марадони у 1986 році VAR скасував би

Колишній воротар збірної Англії Пітер Шилтон нарешті поклав край одній із найвідоміших футбольних образ.Читати далі

39 хв. ago