Поєдинок на стадіоні в Лодзі завершився впевненою перемогою господарів – 3:1.
Єдиний м’яч за «Лехію» в другому таймі забив Іван Желізко, який поклав восьмий м’яч з-за меж штрафного майданчика в сезоні.
Результативну передачу на Желізка віддав інший українець – Антон Царенко.
Окрім Іван та Антона учасником матчу став Максим Дячук. Український воротар Богдан Сарнавський провів матч у запасі «Лехії».
Після цього матчу «Лехія» продовжила невтішну серію: команда зазнала четвертої поразки у п’яти останніх матчах, три з них поспіль.
Чемпіонат Польщі. 32-й тур, 9 травня
«Відзев» Лодзь – «Лехія» Гданськ – 3:1
Голи: Бергер, 10, 28, Капюаді, 37 – Желізко, 66
Вилучення: Шеху, 88
Збірна Бразилії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Шотландію (3:0).Читати далі
Збірна Марокко зустрілася з Гаїті у 3 турі ЧС-2026. Читати далі
Боснія і Герцеговина та Катар зійшлися у третьому турі групового етапу ЧС-2026.Читати далі
Збірна Швейцарії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Канаду (2:1).Читати далі
Кудрівка посилилася екс-гравцем Динамо та Олександрії.Читати далі
Президент київського Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» висловився стосовно майбутнього головного…