Чемпіонат Польщі. Лехія з українцями зазнала третьої поразки поспіль

9 травня «Лехія» Гданськ разом з українськими футболістами програла клубу «Відзев» Лодзь у 32-му турі чемпіонату Польщі.

Поєдинок на стадіоні в Лодзі завершився впевненою перемогою господарів – 3:1.

Єдиний м’яч за «Лехію» в другому таймі забив Іван Желізко, який поклав восьмий м’яч з-за меж штрафного майданчика в сезоні.

Результативну передачу на Желізка віддав інший українець – Антон Царенко.

Окрім Іван та Антона учасником матчу став Максим Дячук. Український воротар Богдан Сарнавський провів матч у запасі «Лехії».

Після цього матчу «Лехія» продовжила невтішну серію: команда зазнала четвертої поразки у п’яти останніх матчах, три з них поспіль.

Чемпіонат Польщі. 32-й тур, 9 травня

«Відзев» Лодзь – «Лехія» Гданськ – 3:1

Голи: Бергер, 10, 28, Капюаді, 37 – Желізко, 66

Вилучення: Шеху, 88

Сапотюк Юрій

Recent Posts

ЧС-2026. Бразилія впевнено розгромила Шотландію

Збірна Бразилії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Шотландію (3:0).Читати далі

1 годину ago

ЧС-2026. Марокко в результативному матчі переміг Гаїті

Збірна Марокко зустрілася з Гаїті у 3 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. Боснія та Герцеговина впевнено перемогла Катар

Боснія і Герцеговина та Катар зійшлися у третьому турі групового етапу ЧС-2026.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Швейцарія здобула перемогу над Канадою

Збірна Швейцарії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Канаду (2:1).Читати далі

5 години ago

Кудрівка оформила трансфер вихованця Динамо

Кудрівка посилилася екс-гравцем Динамо та Олександрії.Читати далі

5 години ago

Ігор Суркіс: Поки що Пономаренко не продається

Президент київського Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» висловився стосовно майбутнього головного…

5 години ago