Categories: УПЛ

Руслан Костишин: Наступна гра з Динамо – якщо ми виграли чотири матчі поспіль, то хочеться виграти й п’ятий

Головний тренер «Колоса» Руслан Костишин прокоментував перемогу своїх підопічних над «Кудрівкою» (1:0) у матчі 27-го туру УПЛ:

«Ми такі емоційні тренери (з Олегом Шелаєвим) – емоційно реагуємо на епізоди, десь правильно, десь не дуже. Це частина футбольного матчу. Головне – не переходити межу, не переходити на образи. Ми можемо вибачитися потім, коли побачимо, що ми теж помилялися. Рефері теж емоційно реагувала – наприклад, вона показала жовту картку Шелаєву, перебуваючи за 40 метрів від нього. Я ще такого не бачив… Ну, якщо Олег Миколайович зі своїм спокійним характером після гри побіг до арбітра, то ви розумієте. Я краще промовчу (Олег Шелаєв за це отримав червону картку від Софії Причини – прим.).

Мене в грі турбувало, що ми виглядали не так, як зазвичай. Ми перебували не в тому стані і дуже багато помилялися. Я злився, коли ми помилялися при простих передачах, при простих рішеннях. Так, наш гол красивий. Аріналдо забив, він давно не грав. Але футболісти перебувають не в тому тонусі, в якому нам би хотілося. Для «Кудровки» цей матч був як фінал, а у нас ситуація трохи легша. Я злився через прості помилки, помилялися наші провідні футболісти, ці помилки їм не властиві.

Матч був напруженим, можливо, ми не продемонстрували ту якість гри, на яку розраховували. Але я хочу привітати свою команду — це вперше в історії, коли «Колос» здобув чотири перемоги поспіль в УПЛ. І ми завершували гру з п’ятьма вихованцями Академії «Колос». Ми не «Шахтар», не «Динамо», у нас історія клубу трохи коротша – і ми пишаємося, коли на поле виходить стільки наших вихованців.

Ми хочемо розвивати своїх вихованців – Денисенко добре себе проявляє і вже є повноцінним гравцем основного складу. Захарківу потрібно додавати, зараз він виходить, можна сказати, раніше часу через те, що Климчук травмований. Але у Захарківа є якості, які ми хочемо розвивати.

Наступна гра з «Динамо» – якщо ми виграли чотири матчі поспіль, то хочеться виграти й п’ятий, щоб це теж увійшло в історію. Але з «Динамо» грати буде легше, ніж сьогодні, це зрозуміло. І футболісти будуть налаштовані, і обстановка буде інша тощо. Такі ігри, як з «Кудрівкою», бувають завжди. Якщо раніше такі матчі наша команда програвала, то сьогодні виграла. Незважаючи на не дуже хорошу якість гри. Це говорить про наш характер, про терпіння, про сильний колектив, про згуртованість хлопців. Завдяки цьому ми витерпіли цю перемогу».

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Тернопільська Нива оголосила про трансфер двох екс-гравців Руху

Тернопільська "Нива" оголосила про перехід 20-річного воротаря Маркіяна Бакуса з ЛНЗ.Читати далі

1 хв. ago

Наставник Франції: Ми забезпечили собі необхідний запас міцності

Наставник збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував матч проти збірної Іраку.Читати далі

6 хв. ago

Ліонель Мессі: Перемога в кожному матчі завжди входить у наші плани

Ліонель Мессі поділився своїми враженнями після перемоги над Австрією (2:0) у 2-му турі ЧС-2026.Читати далі

1 годину ago

ЧС-2026. Норвегія в результативному матчі перемогла Сенегал

Збірна Норвегії в очній зустрічі протистояла Сенегалу у 2 турі ЧС-2026.Читати далі

1 годину ago

ЧС-2026. Франція з дублем Мбаппе розгромила Ірак

Збірна Франції зустрілася з Іраком к 2 турі ЧС-2026.Читати далі

1 годину ago

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

8 години ago