– Вважаю, що ми добре провели матч. Дуже хороший старт був. Ми добре підготувалися до атакувального стилю “Карпат”. Я задоволений роботою Ассана Сека і тим, як він забив свій гол. Та й загалом усією командою. У другому таймі ми грали більше на оборону, щоб утримати рахунок і збільшити його. Моменти мали і Задерака, і
Шевченко, і Араухо, і Джовані, і Мендоза. Загалом я задоволений результатом сьогодні. Також я задоволений роботою нашої оборони. Вона сьогодні працювала від початку і до кінця. І це показує, що вони навчаються на своїх помилках, яких припустилися раніше.
– Що для вас означає ця перемога?
– Для мене ця перемога означає, що ми багато працювали. Нам не пощастило з суддівськими рішеннями у минулих матчах. Однак ми навчаємось на власних помилках, прогресуємо. Для мене ця перемога – показник нашого прогресу, як команди.
– Кемкін гратиме до кінця чемпіонату?
– Побачимо. Якщо він збиратиме жовті картки, то, може, й не буде. Ще три матчі залишилося.
Тернопільська "Нива" оголосила про перехід 20-річного воротаря Маркіяна Бакуса з ЛНЗ.Читати далі
Наставник збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував матч проти збірної Іраку.Читати далі
Ліонель Мессі поділився своїми враженнями після перемоги над Австрією (2:0) у 2-му турі ЧС-2026.Читати далі
Збірна Норвегії в очній зустрічі протистояла Сенегалу у 2 турі ЧС-2026.Читати далі
Збірна Франції зустрілася з Іраком к 2 турі ЧС-2026.Читати далі
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…