Categories: Єврокубки

Сергій Палкін: Це був захоплюючий євросезон

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін у не зовсім властивій йому емоційній манері підбив підсумки європейського сезону донецького клубу — найдовшого в його історії.

“Це був захоплюючий євросезон. Вчетверте у своїй історії Шахтар дійшов до стадії півфіналу єврокубкового турніру і провів рекордні 20 матчів у Європі за один сезон. Це був яскравий і натхненний сезон, який вкотре довів: у Шахтаря величезний потенціал, сильний характер і велике майбутнє попереду”, — написав Палкін у Facebook.

Він висловив подяку всім:

“Хочу подякувати нашим гравцям за самовіддачу, характер, терпіння і величезну кількість яскравих емоцій, які вони подарували вболівальникам. Окрема подяка головному тренеру Ардi Турану і всьому тренерському штабу за виконану роботу, амбіції та віру в команду”.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

4 години ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

4 години ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

4 години ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

4 години ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

4 години ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

4 години ago