Categories: Перша ліга

Чорноморець виплатить гравцяв бонус в 3 млн гривень на команду за повернення в УПЛ

Журналіст Михайло Співаковський прокоментував чутки про фінансові заборгованості «Чорноморця».

«З того, що я знаю, ніяких тримісячних заборгованостей в «Чорноморці» станом на зараз немає. В Одесі зазвичай сплачують зарплатню за попередній місяць. За моєю інформацією, попередні виплати були за березень.

Керівництвом ухвалено рішення виплатити команді бонус за вирішення загального завдання повернення в УПЛ. Розмір цього бонусу складає 3 мільйони гривень на всю команду», – сказав Співаковський.

Наразі «Чорноморець» йде другим в таблиці Першої ліги.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

5 години ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

5 години ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

5 години ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

5 години ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

5 години ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

5 години ago