Федеріко Вальверде: Ніхто не бив мене. Я випадково вдарився об стіл

Півзахисник «Реала» Федеріко Вальверде зробив заяву. Раніше повідомлялось про його конфлікт з Орельєном Чуамені.

Клуб також повідомив, що уругваєць отримав черепно-мозкову травму.

«Вчора у мене стався інцидент з партнером по команді внаслідок ігрового епізоду на тренуванні, де втома від змагань та розчарування змушують сприймати все гостріше.

У нормальній роздягальні такі речі можуть траплятися і вирішуватися між нами самими, не виходячи назовні. Очевидно, що тут є хтось, хто поспішає розповсюдити плітки, що в поєднанні з сезоном без титулів, де «Реал» завжди перебуває в центрі уваги, змушує все виглядати значущішим.

Сьогодні у нас знову виникло непорозуміння. Під час дискусії я випадково вдарився об стіл, отримавши невеликий поріз на лобі, що вимагало протокольного візиту до лікарні.

Мій партнер ні в якому разі не бив мене, і я теж цього не робив, хоча розумію, що вам простіше повірити в те, що ми побилися або що це було навмисно, але цього не було.

Мені прикро, що мій гнів через ситуацію та розчарування від того, що деякі з нас доходять до кінця сезону на межі сил, віддаючи все, призвели до того, що я дійшов до межі у суперечці з партнером.

Мені шкода. Мені шкода від щирого серця, бо мені боляче через цю ситуацію і через момент, який ми переживаємо. «Реал» — одна з найважливіших речей у моєму житті, і я не можу бути байдужим.

Результат — це накопичення обставин, які закінчуються безглуздою сваркою, що шкодить моєму іміджу, даючи привід для вигадок, наклепів та перекручування нещасного випадку.

Я не сумніваюся, що будь-які тертя, які можуть виникнути у нас поза полем, зникають на ньому, і якщо мені доведеться захищати партнера на стадіоні, я буду першим.

Я не збирався висловлюватися до кінця сезону: ми вилетіли з Ліги чемпіонів, і я тримав гнів та образу в собі. Ми втратили ще один рік, і я був не в тому стані, щоб робити публікації в соцмережах, коли єдине, що я мав робити — це віддаватися на полі.

Відчуваю, що я так і робив, тому мені найбільше прикро і сумно проходити через цю ситуацію, яка заважає мені зіграти в наступному матчі через медичне рішення. Я завжди йшов до кінця, до останніх наслідків, і мені боляче, як нікому іншому, що зараз я не можу цього зробити.

Я перебуваю у розпорядженні клубу та моїх партнерів, щоб посприяти будь-якому рішенню, яке вони вважатимуть за потрібне. Дякую», – написав Вальверде у сторіз свого Instagram.

 

Нагадаємо, раніше «Реал» повідомив, що відкриває дисциплінарні справи стосовно Вальверде і Чуамені.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

42 хв. ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

45 хв. ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

49 хв. ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

53 хв. ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

57 хв. ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

1 годину ago