Найближчим часом Чорноморець може отримати черговий трансферний бан, повідомляє Sport.ua. Одеський клуб припинив співпрацю із тренерським штабом на чолі з Олександром Кучером, але за майже п’ять місяців не розрахувався із чотирма асистентами наставника.
Зазначається, що Чорноморець мав виплатити зароблені кошти та компенсацію за односторонній розрив угоди Олександру Призетку, Олександру Грицаю, Олександру Рибці та Тарасу Гвоздику. Усі вони у зимовий період були згодні піти на поступки на користь Чорноморця, уклавши додатковий договір щодо погашення боргу та виплати компенсації кількома частинами до 30 квітня 2026 року. Однак за весь цей час фахівці не отримали жодної частини з очікуваних коштів.
Представники тренерського штабу відправили лист Чорноморцю, у якому означили 10-денний термін для виплати усієї суми. У випадку, якщо звернення буде проігнороване, Призетко, Грицай, Рибка та Гвоздик будуть передавати відповідні документи до Палати вирішення спорів УАФ.
Нагадаємо, Чорноморець припинив співпрацю з Олександром Кучером в січні. Наразі одеський клуб посідає друге місце у Першій лізі, набравши 57 очок у 26-ти турах.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…