«У футболі завжди треба йти крок за кроком. Колись я був помічником тренера Кучера, якого сильно поважаю. Проте якщо зараз мене запитають, чи хочу бути головним тренером «Металіста» – звичайно, я працюю для цього.
Два клуби в Україні, в яких я хочу працювати: перший – «Металіст» Харків і потім, якщо можливо, «Динамо» Київ. Звичайно, головне завдання тренера – це потрапити до такої великої команди. Зараз працюю для цього, отримую досвід», – розповів Рібейро.
У нинішньому сезоні ЮКСА набрала 33 бали і розмістилась на сьомій позиції в турнірній таблиці Першої ліги. Підопічні Рібейро на 13 пунктів відстають від четвертого місця, яке дозволяє зіграти в плейоф за вихід в елітний дивізіон.
Андерсон завершив професійну кар’єру у 2016 році, після чого працював асистентом головного тренера у латвійській «Ризі» та українському «Металісті». Варто зазначити, що серед усіх українських команд Рібейро найбільше матчів зіграв за «Харків» – нападник забив 15 голів за 92 поєдинки.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…