Categories: Єврокубки

Іван Шарій: Шахтарю у Лондоні буде дуже важко, але ж все одно – надія є

Очікуваннями від сьогоднішнього матчу-відповіді «Шахтаря» з англійським «Крістал Пелас» у півфіналі Ліги конференцій зі Sport.ua поділився ексфорвард запорізького «Металурга», «Чорноморця», вінницької «Ниви» та «Ворскли» Іван Шарій.

– Чи є шанси у «Шахтаря» стрибнути вище голови, спробувавши компенсувати поразку 1:3 у першому півфінальному матчі з «Крістал Пелас»?

– Шанси до гри завжди є – 50 на 50. Адже нічого неможливого немає. Зрозуміло, що у Лондоні буде дуже важко, але ж все одно – надія є. Багато чого залежить від того, як складеться гра. Якщо «Шахтар» зіграє ззаду вдало, а при цьому йому ще вдасться забити швидкий гол, то тоді можна розраховувати на позитивний результат і схильність долі. Особливо якщо врахувати, що «гірники» непогано зіграли з київським «Динамо», особливо у другому таймі. Та як би там не було, а гра у Лондоні покаже, що і як.

– Яким вам бачиться сценарій гри?

– Однозначно: буде дуже важко. Хоча завдання не із категорії нейздійсненних, його можна вирішувати. Тож подивимось, як «гірники» сьогодні гратимуть.

– Зараз усі говорять про те, що найбільш вразливою ланкою у грі «Шахтаря» є оборона. Що може чекати на неї у лондонському матчі?

– Що тут сказати… Грати донеччани будуть із представником Англійської Прем’єр-ліги, де як відомо, слабких команд немає. А що стосується лінії оборони, то вона слабка не тільки у «Шахтаря», а й у того ж «Динамо». Тому варто подумати про те, як налагодити захист. Тоді і легше буде грати. А якщо таких «ляпів» припускатися у грі в обороні, як у попередній зустрічі з «Крістал Пелас», то це нікуди не годиться. «Привозити» собі голи неприпустимо.

– Ви сказали про налагодження захисту. Як це повинно відбуватися: за рахунок оргвисновків, коли винні отримують «на горіхи», чи завдяки запрошенню нових кваліфікованих виконавців?

– Оргвисновки та покарання – не вихід. Якщо людина так грає, то нічого не поробиш. Особливо коли протистояти доводиться супернику, який не грає від оборони, а постійно націлений на атаку. Тож на мою думку, є потреба в одному-двох кваліфікованих та досвідчених захисниках. Адже скільки нинішнім оборонцям не говориш, вони все одно припускаються дитячих помилок. Таких, за які у дитячих футбольних школах нині сварять.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

5 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

9 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

9 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

9 години ago