«Ми дуже раді, що вийшли у фінал. Ми знаємо, що проти «Арсенала» буде важко. «Баварія» – одна з найкращих команд на даний момент – матч був дуже складним, найскладнішим у цьому сезоні. Ми показали, що можемо грати проти таких команд.
Ми дуже пишаємося тим, що знову цього досягли. Нам потрібно бути готовими до фіналу – це найважливіший матч у нашому житті, і ми віддамо всі сили заради цього клубу.
Думаю, було дуже важливо, що гол був забитий так швидко. Я побачив, що Усман Дембеле був один, і просто мав віддати йому м’яч. Він чудово завершив атаку. Ми пишаємося ним і всією командою, бо сьогодні ми боролися, і командний дух був приголомшливим.
Ми поважаємо всі команди. Для нас важливо грати у свою гру. Ми не дуже замислюємося над тим, хто стане нашим суперником, – просто готуємося до матчу й віддаємося грі на повну. Буде важко – адже це фінал Ліги чемпіонів – і нам просто треба вийти на поле та насолодитися грою».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…