“Я не вмію довго засмучуватися. Звичайно, неприємно, зрештою, ми програли дуже хорошому супернику обидва матчі. Нам слід було діяти рішучіше. Вітаю ПСЖ. Для нас Ліга чемпіонів завершена, але буде новий шанс, і це мене мотивує.
Нам потрібно подивитися на деякі епізоди, які було вирішено арбітрами у двох матчах. Це ніколи не буде виправданням того, що відбувається, але це важливо. Якщо подивитися обидва матчі, то, напевно, дуже багато було проти нас”.
“Щодо ситуацій з рукою – я розумію правила. У першому матчі м’яч спочатку потрапив [Девісу] у тіло, а потім у руку, але судді сказали, що через траєкторію подачі це пенальті.
У другому матчі рука Жоау Невеша була піднята, м’яч у неї влучив. Але через те, що це був пас від партнера, пенальті не призначено. Однак якщо подивитися на обидва епізоди, то за наявності хоча б краплі здорового глузду стає просто смішно. Це абсурд, хоч би як там було. Це не пояснює весь матч, але зрештою все вирішив один гол”.
“Далі – друга жовта картка [Нуну Мендешу]. Мені здалося, що арбітр уже хотів її показати, але потім висмикнув руку, тому що зрозумів, що вже виносив попередження і не захотів його видаляти. Він передумав і показав жовту в іншу сторону.
Я подивився на кілька повторів і не побачив, щоб Конрад Лаймер зіграв рукою. Вони кажуть, що гра рукою була”, – заявив головний тренер “Баварії”.
Востаннє мюнхенський клуб пробивався у фінал в сезоні 2019/20.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…