Перша ліга, 20-й тур.
Нива Тернопіль – Пробій Городенка 0 : 0.
Нереалізований пенальті: Напуда (Нива) – 71хв.
Тернопільська команда в попередній календарній грі зіграла внічию – в гостях з “Агробізнесом” і посідала сьоме місце. “Пробій” у минулому турі вдома поступився “Металісту”. Підопічні Володимира Ковалюка зазнали шостої поспіль поразки в чемпіонаті і опустилися на 15-те місце – в зону вильоту.
На газоні стадіону “Центральний” у Тернополі було дуже непросто комбінувати футболістам обох команд. Гравці “Ниви” грали цікавіше, але не вдавалося довести свої атаки до логічного завершення. Гості теж не забували про атаку, але у них до перерви мало що виходило. Перша половина зустрічі завершилася без голів. Футбол не був нудним, але вболівальникам завжди хочеться бачити забиті м’ячі.
На початку другого тайму першим на добиванні опинився Гірний, але нападник “Пробою” не зміг влучити у площину воріт.Відверто пощастило господарям. Активно розпочали другий тайм підопічні Ковалюка. Розмова з головним тренером пішла гостям на користь. На 63-й хвилині після розіграшу кутового відзначився Демиденко, але арбітр примудрився десь у тому епізоді побачити порушення правил. Дуже багато питань до роботи головного арбітра… На 69-й хвилині Харук збив Резепова і це пенальті. Одинадцятиметровий Напуда не зміг реалізувати. Блискуче зіграв Коваленко. Матч так і завершився без голів.
ЛНЗ провів перший контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону.Читати далі
"Моряки" підсилилися хавбеком Даниїлом Алефіренком.Читати далі
Карпати зазнали фіаско з трансфером легіонера Олександрії.Читати далі
Перекроєний в останній момент регламент не дозволив "синьо-жовтим" боротися за нагороди найвищого гатунку.Читати далі
Перший контрольний матч літнього міжсезоння «Кривбас» проводив вдома проти «Інгульця», представника Першої ліги.Читати далі
"Верес" у рамках підготовки до нового сезону УПЛ зіграв унічию з "Феніксом-Маріуполем" – 1:1.Читати далі