«Вовки» залишились незадоволені рішеннями суддівської бригади під час матчу 19-го туру Української Прем’єр-ліги, яка відбулася 8 березня, де підопічні Руслана Ротаня зазнали поразки від київського «Динамо» (1:2).
– Мирославе Івановичу, як ви ставитеся до заяви «Полісся» та наскільки помилки Шурмана заслуговують настільки суворого покарання?
– Безумовно, серйозне покарання за серйозну помилку. Така практика й раніше існувала ще за часів СРСР. Були такі арбітри, яких позбавляли хліба білого, часом з маслом.
Ну, нічого тут страшного немає. Ми не втратили такого хорошого арбітра. Комітет арбітрів поповнить його місце тими кандидатами, які є. Наприклад, в Першій лізі. Не думаю, що це якась втрата для українського футболу.
– Чому, на ваш погляд, «Полісся» не згадує Миколу Балакіна? Все ж він був головним арбітром матчу.
– Безумовно, помилок припустився Балакін. Однак їх міг виправити Шурман. І це було зрозуміло й очевидно усім. Лише один Шурман пропустив і «проковтнув», як кажуть.
Це ж професійний футбол, УПЛ. На всю Україну дивляться, молоді люди хочуть чомусь навчитися, а не ось таким діям Шурмана, який слідкує за великою кількістю камер на великому екрані, все бачить, а приймає рішення, протилежні тим, які потрібні, – відреагував Ступар.
Шоста команда УПЛ за підсумками сезону, ковалівський "Колос", оголосив розклад товариських матчів першої команди на…
У тренерському штабі "Зорі" відбулись зміниЧитати далі
32-річний півзахисник Дмитро Мишньов став першим літнім трансфером "Оболоні", повідомляє прес-служба "пивоварів".Читати далі
17-річний голкіпер Кирило Хадасевич офіційно став гравцем німецького "Шальке", інформує офіційний сайт клубу.Читати далі
Форвард збірної України Роман Яремчук розпочне підготовку до нового сезону в складі "Олімпіакосу". Читати далі
Матчі фінальної стадії Євро-2026 (U-19) в Україні транслюватимуть MEGOGO та «Суспільне Спорт».Читати далі