Categories: Перша ліга

Роман Григорчук: Я задоволений першими спарингами

Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчукпісля перших матчів у 2026 році відповів на запитання клубної прес-служби.

– Два перші спаринги позаду. Яке головне враження від команди на цьому етапі підготовки?

– Попередньо ці ігри були заплановані на дев’яте лютого, але по прогнозу ми розуміли, що буде мороз і буде холодно. Через те ми перенесли два матчі на восьме і вдячні дуже нашим суперникам за те, що вони погодилися і провели з нами ці два спаринги. Так, погода була не найкраща, але сказати, що вона сильно заважала нам грати, не скажеш. Я думаю, ми добре тренувалися. Футболісти виглядали дуже-дуже добре. Через те все пройшло нормально.

– На що Ви звертали найбільшу увагу під час цих матчів: результат, фізичний стан чи виконання ігрових принципів футболістами?

– За той час, що ми працюємо разом, я можу сказати, що реально отримую задоволення від роботи. Я бачу, як відповідально футболісти відносяться до своїх функцій, бачу розуміння, бачу величезне бажання, мотивацію. Через те хочу сказати найкращі слова на адресу футболістів. Вдячний їм за таке професійне відношення.

– Наскільки футболісти вже адаптуються до Ваших вимог та бачення гри? Що виходить найкраще, а над чим ще потрібно працювати?

– Для того футболу, який ми хочемо грати, звичайно, потрібно поле кращої якості, але тут жодних проблем. Сьогодні ми бачили, що команда грає в тому стилі, в якому ми хочемо. Хлопці виконали досить немалий обсяг роботи. Через те я задоволений першими спарингами.

– Чи побачили Ви у цих іграх те, що планували закласти з перших тренувань?

– Ці спаринги ніяк не поміняли наше розуміння того, які позиції нам потрібно підсилювати. Ми працюємо в цьому напрямку. Але ми розуміємо, що треба брати гравців, які мають точно відповідати нашим вимогам. І ці футболісти мають бути здатні допомогти нам у вирішенні наших завдань.

– Контрольні матчі – це завжди експерименти. Наскільки важливо зараз дати шанс усім гравцям проявити себе?

– Ми отримуємо певну інформацію після таких ігор. Ми робимо глибокий аналіз. Цим всім ми скористаємося для того, щоб ставати краще, прогресувати, удосконалювати саму гру. Що стосується наших планів, то тут нічого особливого. Ми в Одесі. Ми тренуємося, ми будемо грати спаринги. Так що робота продовжується.

Максимович Назар

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

6 хв. ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

14 хв. ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

24 хв. ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

29 хв. ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

7 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

7 години ago