Фенікс-Маріуполь втрачає 13 гравців: ще шестеро залишили клуб

“Фенікс-Маріуполь” повідомив про відхід шести гравців.

Команду залишили захисники Роман Білий, Вадим Янчак і Валентин Корешков, півзахисники Мар’ян Залога і Андрій Вільховий, а також нападник Руслан Буряк.

“Дякуємо, хлопці! Успіхів вам у нових командах!”, – йдеться в пресслужбі клубу.

Нагадаємо, нещодавно першоліговий клуб завершив співпрацю з Валерієм Болденковим, Орестом Панчишиним, Сергієм Петьком (вже перейшов в ЮКСА), Микитою Рогачовим, Назарієм Ничем (вже перейшов в “Агробізнес”), Іваном Оробцем і Русланом Непейпієвим.

Максимович Назар

Recent Posts

Колос оголосив розклад спарингів

Шоста команда УПЛ за підсумками сезону, ковалівський "Колос", оголосив розклад товариських матчів першої команди на…

12 хв. ago

У тренерському штабі Зорі відбулись зміни

У тренерському штабі "Зорі" відбулись зміниЧитати далі

13 хв. ago

Оболонь оголосила про перший літній трансфер

32-річний півзахисник Дмитро Мишньов став першим літнім трансфером "Оболоні", повідомляє прес-служба "пивоварів".Читати далі

15 хв. ago

Шальке підписав українського голкіпера

17-річний голкіпер Кирило Хадасевич офіційно став гравцем німецького "Шальке", інформує офіційний сайт клубу.Читати далі

16 хв. ago

ЗМІ: Роман Яремчук розпочне підготовку до нового сезону в складі Олімпіакосу

Форвард збірної України Роман Яремчук розпочне підготовку до нового сезону в складі "Олімпіакосу". Читати далі

18 хв. ago

Євро-2026 (U19): транслятори турніру в Україні

Матчі фінальної стадії Євро-2026 (U-19) в Україні транслюватимуть MEGOGO та «Суспільне Спорт».Читати далі

21 хв. ago