Команду залишили захисники Роман Білий, Вадим Янчак і Валентин Корешков, півзахисники Мар’ян Залога і Андрій Вільховий, а також нападник Руслан Буряк.
“Дякуємо, хлопці! Успіхів вам у нових командах!”, – йдеться в пресслужбі клубу.
Нагадаємо, нещодавно першоліговий клуб завершив співпрацю з Валерієм Болденковим, Орестом Панчишиним, Сергієм Петьком (вже перейшов в ЮКСА), Микитою Рогачовим, Назарієм Ничем (вже перейшов в “Агробізнес”), Іваном Оробцем і Русланом Непейпієвим.
Шоста команда УПЛ за підсумками сезону, ковалівський "Колос", оголосив розклад товариських матчів першої команди на…
У тренерському штабі "Зорі" відбулись зміниЧитати далі
32-річний півзахисник Дмитро Мишньов став першим літнім трансфером "Оболоні", повідомляє прес-служба "пивоварів".Читати далі
17-річний голкіпер Кирило Хадасевич офіційно став гравцем німецького "Шальке", інформує офіційний сайт клубу.Читати далі
Форвард збірної України Роман Яремчук розпочне підготовку до нового сезону в складі "Олімпіакосу". Читати далі
Матчі фінальної стадії Євро-2026 (U-19) в Україні транслюватимуть MEGOGO та «Суспільне Спорт».Читати далі