Залишився лише Реал – Барселона офіційно оголосила про вихід з Суперліги

“Барселона” офіційно оголосила про свій вихід з Суперліги. Єдиним членом проекту тепер залишається інший іспанський гранд – мадридський “Реал”.

ФК “Барселона” оголошує, що сьогодні офіційно повідомила компанію Європейська суперліга та клуби, які беруть участь в проєкті, про свій вихід із проєкту Європейська суперліга, – зазначив у зверненні каталонський клуб.

Додамо, що раніше “блаугранас” вже заявляли про намір повернутись до УЄФА та Європейської клубної асоціації. За попередньою інформацією, проект Суперліги мав стати фінансовим прибутком, але, на думку іспанців, у результаті не приніс користі.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

ЧС-2026. Японія розійшлася миром з Швецією

Збірні Швеції та Японії у рамках матчу 3-го туру групового етапу ЧС-2026 переможця не взинчили…

58 хв. ago

ЧС-2026. Нідерланди впевнено перемогли Туніс

Збірна Тунісу зіграла проти Нідерландів у 3-му турі ЧС-2026. Читати далі

1 годину ago

ЧС-2026. Велика сенсація? Еквадор здобув вольову перемогу над Німеччиною

Збірна Еквадору зіграла з Німеччиною у матчі третього туру групового етапу ЧС-2026.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Кюрасао зазнав поразки від Кот-д’Івуару

Кот-д'Івуару потрібна була лише нічия, щоб уперше в історії збірної вийти з групи на мундіалі.…

6 години ago

Агент Бленуце: Майбутнє доведе, що він гравець найвищого класу

24-річний Владислав Бленуце розпочинає роботу на зборах із київським «Динамо» після хрещення доньки. Читати далі

7 години ago

Віталій Пономарьов розповів про підготовку ЛНЗ до матчу з Гентом та старту УПЛ

Головний тренер ЛНЗ Віталій Пономарьов в етері клубного ютуб-каналу розповів про підготовку команди до майбутнього…

7 години ago