Незалежна комісія дійшла висновку, що в період з 2022 по 2024 клуб перевищив допустимий рівень збитків на 20,8 мільйона фунтів стерлінгів. Оскільки команда зараз виступає в Чемпіоншипі, керівництво Англійської футбольної ліги затвердило негайне набуття чинності санкцій.
До винесення покарання Лестер мав в активі 38 очок і розташовувався на 17 позиції в турнірній таблиці. Після списання шести балів команда опустилася на 20-е місце і утримується вище за зону вильоту лише за рахунок кращої різниці м’ячів, випереджаючи Вест Бромвіч, у якого також 32 пункти.
Раніше клуб попрощався з головним тренером Марті Сіфуентесом. Під його керівництвом команда зазнала 11 поразок у 29 матчах і тепер перебуває у пошуку нового наставника, оскільки найближча зустріч із Бірмінгем Сіті 7 лютого може стати вирішальною у боротьбі за збереження прописки. В EFL зазначили, що Лестер має право подати апеляцію, проте комісія підтвердила факт порушення фінансових регламентів ще під час виступів клубу у Прем’єр-лізі. За три роки збитки перевищили 200 мільйонів фунтів за максимально допустимого ліміту в 81 мільйон.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…