Епіцентр покинув голкіпер – на підході ще троє гравців

Футболісти з Кам’янця-Подільського одними з перших в УПЛ повернуться з відпустки: з 10 по 17 січня проведуть збір в Києві.

Як стало відомо Sport.ua, ФК «Епіцентр» за обопільною згодою сторін розірвав контракт з воротарем Глібом Бушняком.

За наявною інформацією, вже найближчим часом також покинуть лави подолян Захар Хамелюк, Денис Янаков та Андрій Ляшенко.

До від’їзду 21 січня на турецький етап підготовки можлива ще одна кадрова втрата. Що ж до потенційних новачків, то вони з’являться в розташуванні подолян вже на закордонному зборі.

Наразі футболісти «Епіцентра» посідають 14 місце в УПЛ, набравши 14 очок й в 17 турі зіграють з ЛНЗ (базова дата – 21 лютого).

Максимович Назар

Recent Posts

Новачок Другої ліги знайшов нового наставника

«Дністер» уперше після сезону 1993/94 зіграє у Другій лізіЧитати далі

3 хв. ago

Підківка та ще п’ятеро гравців продовжили контракти з Агробізнесом

Як стало відомо Sport.ua, воротарі Роман Підківка, Данило Хмеловський та Ігор Потімков, захисники Сергій Палюх…

5 хв. ago

ЧС-2026. Його не зупинити!!! Дубль Мессі приніс Аргентині перемогу над Австрією

Чинні чемпіони світу збірна Аргентини та збірна Австрії, яка набрала хороший хід, зійшлися в очному…

12 хв. ago

Динамо знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії

Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі

3 години ago

Раян Роберто: Обрав Шахтар, адже вірю в клуб і в те, що він може мені дати

Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…

3 години ago

Олександрія звільнила спортивного директора клубу

"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі

3 години ago