На сьогоднішній день команда йде у середняках, втративши чимало очок через значні кадрові проблеми літнього трансферного періоду. Однак у Полтаві живуть надією, що “Ворсклі” з часом вдасться подолати труднощі і дивитись у майбутнє з оптимізмом.
Полтавська команда першою серед клубів першої ліги розпочала підготовку до весняної частини сезону-2025/26. Вона стартувала півтора тижні тому і за інформацією офіційного сайту клуба мала тривати до 28 грудня. Проте робочий процес завершився на три дні раніше.
Про нинішні справи “Ворскли” кореспонденту UA-Футбол розповів виконувач обов’язків головного тренера Валерій Куценко.
– Так, попервах було заплановано, що перший збір триватиме дванадцять днів, – сказав він. – Однак через погодні умови ми хлопців вирішили відпустити на Різдво і тепер зберемося 20 січня. Все, що було заплановано під час цього збору, ми виконали. Зокрема, подивились в ділі молодих футболістів із U-17 та “Гірника-Спорту”, які були у нас на перегляді.
– Наскільки відомо, на оглядинах у “Ворсклі” був Дмитро Покась із “Гірника-Спорту”. Хто ще, крім нього, входить до списку потенційних новачків?
– Це четверо футболістів з того ж “Гірника-Спорту”: двоє воротарів – Станіслав Козлов і Ярослав Бураков, а також півзахисники – нігерійці Річмонд Чуквуемека та Інносент Одог. У другого з них була проблема із рукою, і після її пошкодження він ще не повністю відновився. До Нового року планується зустріч з керівництвом клубу, на підставі якої дізнаємось якусь інформацію щодо ведення селекційної роботи. У такому випадку можливо розглядатимемо варіанти щодо залучення в команду досвідчених гравців.
– Щодо майбутнього новачків на підставі першого збору якесь рішення вже прийняте?
– Поки що ні. Ми ж не лише цих футболістів продивлялись, а й молодь із U-17. Складатимемо враження про усіх вже під час другого збору. Ви ж бо знаєте, що у нас зараз трансферний бан, тому перегляд згаданих кандидатів ми розглядаємо поки що у якості перспективи. А що і як вирішуватиметься із баном, це вже залежить від керівництва клубу. Повертаючись же до питання підготовки до весняного етапу чемпіонату скажу, що у хлопців, які грали у складі “Ворскли” восени, була інша програма. Вона була більше акцентована на індивідуальну роботу: у них був фітнес, заняття у тренажерному залі. Ті ж, хто мало грав, були залучені до тренувань. З м’ячем же тренувались всі разом.
– Скільки контрольних матчів було зіграно у період грудневого збору?
– Два. Спочатку провели спаринг із нашою командою U-17, а потім із місцевим “Динамо” U-19. Із складу першої з них ми вибірково взяли п’ятьох гравців на останню гру, а от у першій контрольній грі уважно стежили за діями усіх юнаків із U-17.
– Наскільки відомо, вже не перший рік “Ворскла” отримує трансферні бани через заборгованості по зарплаті. Проблеми із тривалими затримками і досі мають місце?
– Великих затримок у нас немає. Фінансування надається і клуб намагається виконувати виплати своєчасно, наскільки це можливо у наше важке сьогодення.
Київське "Динамо" знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.Читати далі
Бразильський футболіст Раян Роберто, який нещодавно офіційно став футболістом донецького Шахтаря, висловився щодо цього трансферу…
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі