МЮ вперше з 2022 року виграв матч АПЛ без Бруну Фернандеша

Манчестер Юнайтед вперше за майже чотири роки виграли матч АПЛ без капітана Бруну Фернандеша у складі – команда здолала Ньюкасл.

Про це пише Opta.

Востаннє “червоні дияволи” вигравали у внутрішньому чемпіонаті у березні 2022 року під керівництвом Ральфа Рангніка – тоді команда переграла Тоттенгем 3:2.

Зауважимо, що МЮ програли останні 5 з 6 матчів без Фернандеша за однієї нічиєї.

Цього сезону Бруну зіграв 18 матчів у всіх турнірах, в яких забив 5 м’ячів та віддав 7 результативних передач. Гру проти “сорок” португалець пропустив через травму.

Перемога дозволила “червоним дияволам” набрати 29 очок та принаймні тимчасово піднятися на 5 сходинку турнірної таблиці АПЛ.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

1 годину ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

1 годину ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

1 годину ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

1 годину ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

1 годину ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

1 годину ago