В ексклюзивному інтерв’ю для сайту «Український футбол» вінгер житомирського Полісся Владислав Велетень розповів, чому йому не вдалося закріпитися у першій команді київського Динамо на початку своєї кар’єри.
«Там було багато факторів. Я рік був травмований, переніс дві операції. Повернувся якраз на останні пів року контракту, які провів непогано, але цього було замало. Двері у першу команду для багатьох тоді були зачинені. З нашого віку пробився тільки Забарний. Була велика конкуренція».
Також Велетень заявив, що якби в Динамо був дублюючий склад, то міг би залишитися у структурі київського клубу, однак такої можливості тоді не було.
«Якби існував дублюючий склад, гадаю, ми б продовжили контракт, і я мав би ще два-три роки, щоб довести свою корисність. Але дублів не було. В Чорноморець, де тоді тренером був Мороз, мене брати не захотіли, а залишатися без практики я сам не хотів», — сказав Велетень.
Велетень цього сезону відіграв 15 поєдинків, у яких відзначився трьома голами та чотирма асистами.
Transfermarkt оцінює футболіста в 600 тисяч євро, а його контракт з клубом розрахований до кінця червня 2029 року.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі