Епіцентр в минулому сезоні виграв Першу лігу і в поточній кампанії дебютував на рівні Української Прем’єр-ліги.
Президент колективу з Хмельниччини Іван Черноног в інтерв’ю клубній пресслужбі сказав, який матч команди Сергія Нагорняка запам’ятався йому найбільше.
«Ой, ви знаєте, може це когось здивує, але мені найбільше запам’ятався крайній матч, коли ми програли Шахтарю у Львові. Я зрозумів, куди нам потрібно рухатися і чого нам бракує для перемог».
14 грудня у рамках 16-го туру УПЛ Епіцентр розгромно поступився Шахтарю з рахунком 0:5. У першому турі між цими командами було зафіксовано мінімальну перемогу «гірників» (1:0).
Епіцентр пішов на зимову паузу на 14 місці в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 14 очок.
Наступний матч команда Нагорняка проведе 21 лютого (базова дата) у 17-му турі проти ЛНЗ.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі