“Щодо дебюту “Епіцентру” у Прем’єр-лізі, то знаєте, я, напевно, повторюся, але наші завдання не змінилися. Коли ми вийшли лідерами, переможцями Першої ліги, ми зібралися з командою, і було поставлено одне завдання – закріпитися у Прем’єр-лізі.
Не вижити, а саме закріпитися, щоб наступного сезону, коли ми вже зрозуміємо, що таке УПЛ, “Епіцентр” і надалі прогресував і боровся вже за конкретні місця. Поки що завдання одне — саме закріпитися у Прем’єр-лізі.
Я вірю в те, що команда показуватиме хороший футбол, а наші вболівальники ще активніше підтримуватимуть “Епіцентр”. Впевнений, що футболісти та тренерський склад уже набралися досвіду. І обов’язково саме цей досвід та робота, яка була проведена у колективі, дасть свої результати”, — сказав Чорноног.
Нагадаємо, що за підсумками осінньої частини сезону “Епіцентр” посідає 14 місце в УПЛ.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі