“Кожна перемога додає впевненості та хорошого настрою. У “Динамо” завжди, з ким би не грали, ми повинні розуміти, що це бренд українського футболу. В нас зараз йде війна. Люди дивляться. В якому становищі б не були у таблиці, нам треба перемагати, показувати якісну гру. За останні місяці у нас був негативний досвід, багато критики, яка була обгрунтована.
Не було результату, як у внутрішньому чемпіонаті, так і в єврокубках. Добре закінчили. Ми всі розуміли, що вже відпустка буде. Але ніхто не приїхав сюди з багажним настроєм. Всі віддаються цій грі. У нас була розмова з тренером, президентом, які вірили та налаштовували на перемогу. Добре, з позитивом закінчили цей рік”.
[Про відставання в 1 бал від плейоф]
“Зараз можна багато казати. Після бійки кулаками не махають. Десь ми близько були, але я вважаю, що ми трошки пізно включаємось. Це і в Україні буває у нас, і в єврокубках. Дуже тяжко їздити так і грати на два фронти. Але це теж, я так скажу, кайф. Хотілося, щоб у нас євровесна була в цьому році. Не хочеться гучні слова казати, що в наступному році…
Давайте доживемо, щоб туди вийти ще. Але десь воно було близько біля нас, але ми додаємо в якості гри. Трохи інші вимоги від тренера. У нас будуть збори в Туреччині. Є над чим працювати і більше знайомитися з тренерськими вимогами. Я думаю, що в нас все буде нормально в майбутньому”.
“Ігор Володимирович працював з молоддю. Він знає, що ці хлопці можуть нам допомогти в майбутньому. Той же Осипенко, який не вийшов, Захарченко дуже добре себе проявляє, Редушко – це майбутнє “Динамо”. Ми вже бачимо, що хлопці не бояться грати на такому рівні. Той же Пономаренко – 3 гри, 3 голи забив, теж про щось каже. Я бажаю тільки їм удачі.
Для нас це добре, бо я вже трохи старше багатьох в команді. І ти не можеш розслабитись. Завжди тебе підпирають. Ми всі розуміємо, що це “Динамо” Київ. Тут не будеш сидіти 2-3 роки і чекати свій шанс. Буде той грати, який сильніший. Чи йому 18, чи 30 років. Для мене це добре, для молоді це добре. Для мене багато нового в плані вимог, а молодь працювала, вони знають. Тренер їх залучає, значить вони на це заслуговують”.
[Про відпустку]
“Це такий момент, який ти реально чекаєш. Ти багато в дорозі, багато ігор, не бачиш дітей, сім’ю, то зараз є 2-3 тижня перепочити, побути без м’яча. Хлопців і тренерський штаб бачу частіше, ніж своїх дітей. Є час насолодитись цим. Можливо, ще навіть не думав, поїду в Буковель з сім’єю, бо там така атмосфера для дітей. А так буду в Одесі, у батьків, бо теж давно їх не бачив. А там будемо дивитися, яка буде ситуація. Є там світло, нема, може в Київ повернуся”, – розповів футболіст.
Владислав провів найрезультативнішу єврокампанію в своїй кар’єрі (2 гола, 1 асист).
Львівський «Рух» оголосив про припинення співпраці з 26-річним вінгером Василем Рунічем.Читати далі
Нападник та лідер національної збірної Єгипту Мохаммед Салах поділився емоціями після тріумфу в матчі групового…
Воротар криворізького «Кривбасу» Олександр Кемкін поділився емоціями від початку літніх трансферних зборів та розповів про…
Французький спортивний телеканал L'Equipe відсторонив від ефіру телеведучу Франс П'єррон.Читати далі
Львівські «Карпати» продовжують реорганізацію внутрішньої структури клубу в рамках літнього міжсезоння.Читати далі
Англійський вінгер Маркус Решфорд може перейти з «Манчестер Юнайтед» до «Тоттенгема». Про це повідомляє Пітер Холл.Читати далі