Categories: УПЛ

Чурко оцінив першу частину сезону для Металіста 1925

Півзахисник “Металіста 1925” В’ячеслав Чурко підбив підсумки першої половини сезону для харківської команди.

– У вас через пів року закінчується контракт з “Металістом 1925”. Чи нема розмов або планів про продовження?

– Поки розмов не було, зараз варіантів не шукаю, є ще пів року, старатимусь, щоб продовжили контракт зі мною далі.

– Минулими вихідними забили гол, ще на початку сезону несподівано були резервістом більше, а зараз ваш вплив на команду збільшився. Завдяки чому вам вдалось повернутись на перші ролі в команді?

– Забив, дуже радий, що так сталося, цей матч був дуже важливий для нас, адже був останній. Завжди склад обирає тренер, є суперники, під яких треба підлаштовуватись по-різному. Моя справа як футболіста – старатися на тренуваннях. В нас здорова конкуренція в команді, ми всі кожного дня вигризаємо місце в складі, хто кращий – той грає.

– По перенесеній грі з “Вересом” хотілось би запитати. Як команда всередині обговорює всі ці події та як реагує на всі заяви?

– Ми футбольний клуб, тому маємо грати футбол, про що тут ще можна говорити, я не знаю, що додати. Я вважаю, що футбол – свято для вболівальників, які ходять на стадіони, вважаю, що треба грати.

– У “Металіста 1925” три поразки за перше коло. Менше лише у “Шахтаря”. Водночас у “Металіста 1925” аж шість нічиїх – більше лише у “Колоса” та “Карпат”. Як ви це відчуваєте – в чому проблема, чому вам важко дотискати нічийні ігри?

– Три поразки в першому колі, мабуть, непоганий результат. Шість нічийних матчів, вважаю, що десь не дотиснули суперників. Якби було умовно три нічиї, три перемоги, то ми б вже боролися за медалі. Десь команда може впасти в яму, десь на емоціях може все виходити, за пів року завжди є злети та падіння, важко тримати планку, як мінімум не програвати.

Важко дотискати нічийні ігри, тому що кожен суперник готується до нас. Є суперники, які приходять грати лише на перемогу, є такі, що хотіли б просто не програти.

– Оцініть перше коло у виконанні “Металіста 1925”. Команда всередині таблиці, хоч декларує амбіції. Що вдається, а що ні? Як вплинула зміна тренера?

– Пів року тому команда вийшла з Першої ліги, у нас змінилися тренери, змінилася команда. Я вважаю, що за цей короткий проміжок – це дуже непоганий результат, навіть дуже хороший результат. Якщо ми б ще грали з “Вересом”, забрали три очка, то ми б вже були приблизно на четвертому місці – це вже претендент на медаль. Команда весною старатиметься йти до цілі, боротися за найвищі місця.

Шанси в нас гарні, зараз треба провести гарні збори. Футболісти, команда за ці пів року зросли, додали, далі буде ще краще. Сподіваюсь, що і результат стане ще кращим.

Максимович Назар

Recent Posts

Чорноморець отримав срібні медалі та розпочав підготовку до сезону

Одеський "Чорноморець" уперше зібрався на своїй базі в Совіньйоні після завершення міжсезоння та початку підготовки…

8 хв. ago

Збірна України з ампфутболу зазнала поразки від Польщі у заключному матчі на міжнародному турнірі

Збірна України з ампфутболу поступилася Польщі у заключному матчі міжнародного турніру Amp Futbol Cup, який тривав у столиці…

14 хв. ago

Луїс де ла Фуенте: Ми провели винятковий перший тайм і хороший другий

Головний тренер збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте поділився думками про перемогу над Саудівською Аравією (4:0) у матчі 2-го туру…

21 хв. ago

Шахтар може забрати ще одного венесуельця у Кривбаса

Півзахисник Кривбаса Андрусв Араухо може продовжити кар’єру в іншому клубі української Прем’єр-ліги.Читати далі

24 хв. ago

Тінь Облака та Едерсона: чому в Португалії критикують Анатолія Трубіна

Головний редактор авторитетного португальського видання Record Філіпе Алешандре Діаш поділився думками стосовно поточного статусу та…

41 хв. ago

Епіцентр оголосив про підписання захисника з Албанії

Кам'янець-подільський «Епіцентр», оголосив про підписання першого літнього новобранця. Склад команди поповнив 25-річний албанський центральний захисник…

1 годину ago