Categories: УПЛ

Пітер Ітодо: Дуже щасливі через те, що ми виграли цю гру

Нападник “Металіста 1925” Пітер Ітодо прокоментував переможний матч 15-го туру УПЛ проти “Оболоні” (3:1).

Пітере, не можна не запитати відразу про твій забитий м’яч. Розкажи, які емоції після цього поєдинку?

– По-перше, хочу подякувати всім за те, що ми до кінця боролися. Я хотів забити і більше ні про що не думав, йдучи з роздягальні до поля. Ми просто хотіли виграти і все. Ми хотіли вийти на поле, щоб виграти гру.

Доволі експериментальне акробатичне святкування від вас побачили. Відпрацьовуєте таке на тренуваннях?

– Я просто забив гол. Це був такий порив емоції. Деколи я так роблю, коли у мене виходить забивати важливі голи.

Не можу запитати про епізод, коли ви зіткнулися з голкіпером суперника. Стався цей епізод ще в першому таймі, але тоді арбітр не пішов дивитися VAR. На вашу думку, чи було там зіткнення?

– Так. Голкіпер мене ударив в коліно, то був фол. Я думав, що рефері піде перевірить VAR, бо мене вдарили. Як на мене, це було пенальті, але рефері його не дав. Нам просто треба забути це та далі рухатися вперед. Я точно знаю, що він ударив мене ногою.

Можна сказати, що перший гол вашого партнера по команді Чурка десь зарядив команду, дав енергії. Адже наступний гол забили вже через 4 хвилини.

– Після першого тайму ми зайшли в роздягальню і відразу ми побачили тренера, який був не дуже щасливим. Він навіть нічого не порадив, а просто сказав: “Вийдіть і викладіться на максимум, вам просто треба викластися, виграти і всі будуть щасливими”. От тепер всі в роздягальні дуже щасливі через те, що ми виграли цю гру.

Запитання від студії про передачу. Чи була вона свідомою, чи подякували Антюху потім?

– Я знав, що Денис буде робити передачу в цю зону. Я знав, що це буде просто. Він каже мені: “Кожного разу йди на ближню стійку і додавай, а я просто буду туди подавати”.

Результати за останні півтора місяці були не найкращими, також рахунки в матчах були нестабільними. Однак сьогодні сталася важлива перемога. Розкажіть, чому були такі нестабільні результати?

– У нас була криза, було багато травмованих. Навіть я три тижні майже не тренувався. У нас було багато гравців з команди U-19, просто не вистачало футболістів для глибини складу. Зараз я повернувся, це вперше після травми я розпочав гру зі старту. Зараз ситуація стає краще, багато травм позаду. Здається, що далі вже буде краще, багато гравців повернулися до основного складу після травм.

Максимович Назар

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

2 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

2 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

2 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

3 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

3 години ago