Categories: Єврокубки

Антоніо Конте: Я не можу вважати це невдачею, сьогодні хлопці віддали все, що мали

Головний тренер «Наполі» Антоніо Конте прокоментував поразку команди у матчі шостого туру Ліги чемпіонів проти «Бенфіки» – 0:2.

– Я не можу вважати це невдачею, сьогодні хлопці віддали все, що мали. Було помітно фізичне і психологічне відставання: вони грали в п’ятницю, а ми – у неділю. Рано чи пізно стомлюєшся, і не тільки фізично, але й морально. Ми все одно намагалися до кінця, але не були цілком уважними у прийнятті рішень. Проте це нормально, треба це прийняти. Нам потрібно якнайшвидше відновитися: сьогодні вночі повертаємося о 4-й. Завтра хлопці залишаться з родинами, багатьом доведеться зіграти сьому гру за дуже короткий час.

– Поразка – більше через що? Нездатність керувати двома турнірами одночасно?

– У нас три турніри плюс Суперкубок, їх можна поєднувати, якщо збільшити склад. Ми намагалися це зробити з 9 новачками, але 7 з них травмовані. Сьогодні нам складно поєднувати два турніри, бо нас мало. Ви вже знали це, нічого нового. Мене менше турбує те, що хлопці віддають все і будуть готові продовжувати. Це фізіологічне падіння: після п’яти ігор гра проти сильних команд дається важко. Потрібно тільки відновитися, сподіваючись, що ті, хто не травмований надовго, як Лоботка і Гутьєррес, швидко повернуться. Ромелу тренувався лише з нами, але йому потрібен час.

– Наскільки ця поразка вплине на шанси на вихід із групи?

– Уже було б дуже складно говорити про вихід у плейоф, враховуючи команди, які беруть участь у Лізі чемпіонів, але завжди бувають сюрпризи. Сьогодні була велика віддача, але в підсумку «Бенфіка» мала трохи більше. Ми повинні прийняти ситуацію, знаючи, що доведеться страждати. Ми готові робити це всі разом, розподіляючи ресурси та енергію. Для Лоботки й Гутьєрреса це не повинно затягнутися: не знаю, чи буде якась хороша новина перед «Удінезе». Якщо буде – раді будемо її прийняти, якщо ні – продовжимо працювати як зараз, дякуючи цим хлопцям.

– Чи здивував вас «Бенфіка» та Моуріньйо?

– Я дивився статистику: вони били по воротах 5 разів, ми – двічі. Можливо, у нас було більше контролю м’яча. «Бенфіка» нас не здивувала, ми її не недооцінили: сьогодні ми показали саме те, що могли. Недооцінювати – означає бути неосвіченим і самовпевненим. Ми знаємо, що «Бенфіка» – відмінна команда з чудовими гравцями.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

2 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

2 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

2 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

2 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

2 години ago