Categories: Інше

Шовковський прокоментував перемогу Динамо над Олександрією у Кубку України

Головний тренер «Динамо» Олександр Шовковський висловився про матч 1/16 фіналу Кубка України проти «Олександрії» (2:1).

– Прокоментуйте матч.

– Ми планували сьогодні дати можливість пограти гравцям, які доєдналися до нас. Дати пограти тим, хто менше грав упродовж цього часу. Щось вийшло, щось не вийшло – обов’язково розберемо на теорії та будемо готуватися до наступної гри чемпіонату знову ж таки з «Олександрією».

– Який стан Владислава Кабаєва?

– У нього дуже болюче та неприємне розсічення. Слава Богу, неглибоке. Сподіваємось, що до наступної гри він буде готовий. Але і по собі знаю, що це дуже неприємний момент та дуже неприємна травма.

– Сьогодні одразу три гравці дебютували за основну команду «Динамо», один із них відзначився забитим м’ячем. Чи очікували ви, що все саме так складеться?

– Ви знаєте, я завжди сподіваюся, коли виходять гравці на футбольне поле, що вони будуть давати результат. Забивати м’яч, надавати можливість забити та робити все для того, щоб команда здобувала перемогу. Деякими задоволений більше, деякими – менше. Безумовно, не обійшлося без помилок, без цього не буває. Але це перші матчі, дебют, завжди є певне хвилювання. Важливо, що ми вирішили завдання й пройшли в наступний раунд.

– Як би ви оцінили гру «Олександрії»?

– Ви знаєте, не в моїх правилах коментувати гру наших суперників. У кожної команди є своє обличчя, є свої напрацювання. Є моменти, за рахунок чого вони будують свою гру. Кожен тренер готується до цього двобою й готує команду з урахуванням цих можливостей. В принципі, нічого нового я не побачив стосовно того, що я вже бачив, готуючись до цієї гри. Кожна гра не схожа на іншу й не буває однакових моментів. Вони бувають схожі в тих чи інших деталях, але не буває однакових моментів.

Ще раз вітаю вболівальників із перемогою. Також хочу привітати наших рятівників. Сьогодні День рятівника, і ми дякуємо цим мужнім хлопцям, героям. Не тільки хлопцям, а й дівчатам, які ціною своїх життів допомагають рятувати людей та роблять усе можливе, щоб ми відчували себе спокійніше. Тому ще раз вітаю.

І так само хочу сказати, що, на жаль, сьогодні річниця смерті Андрія Гусина. Ми пам’ятаємо. І, на жаль, уже одинадцятий рік, як його немає з нами. Але він частина нашої динамівської сім’ї й завжди будемо його пам’ятати.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

2 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

2 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

2 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

2 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

2 години ago