Динамо позбулося двох футболістів через порушення комендантської години

Київське «Динамо» розпрощалося з двома гравцями молодіжної команди – Дмитро Кремчанін перейшов в «Олександрію», а Владислав Герич на правах оренди перебрався до «Чорноморця».

За інформацією джерела, на остаточне рішення босів київського клубу позбутися двох повпливав інцидент, який трапився ще у 2023 році. Тоді Дмитро Кремчанін, Кирило Осипенко та Владислав Герич засвітилися у новому розслідування журналістів. Троє відвідали караоке-бар «Boho Safari» в Києві та порушили комендантську годинку.

Максимович Назар

Recent Posts

ЧС-2026. Колумбія розписала суху нічию з Португалією

Поєдинок третього туру між збірними Колумбії та Португалії визначив переможця групи К.Читати далі

30 хв. ago

ЧС-2026. ДР Конго здобула вольову перемогу над Узбекистаном

На стадіоні в Атланті як ДР Конго, так і Узбекистан – команди, які не здобули…

33 хв. ago

Шахтар проведе матч з чемпіоном Туреччини – відомі дата та час поєдинку

Донецький Шахтар домовився про проведення товариського матчу з командою із Туреччини.Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. Панама зазнала поразки від Англії

Матч, в якому, здавалося, все зрозуміло ще до стартового свистка. У нас є очевидний фаворит,…

2 години ago

ЧС-2026. Хорватія здобула перемогу над Ганою

28 червня Лука Модріч і компанія зіграли проти однієї з найсильніших оборон групового етапу ЧС-2026…

2 години ago

Джерело: відомий клуб зробив офіційну пропозицію щодо Ваната

Український форвард іспанської «Жирони» Владислав Ванат може продовжити кар'єру в турецькому «Трабзонспорі», повідомляє 61saat.Читати далі

6 години ago