Поєдинок проходив у Тернополі на Центральному міському стадіоні ім. Р. Шухевича. Р. Шухевича. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера номінальних господарів поля Сергія Нагорняка.
— Негативний момент у тому, що ми пропустили чотири м’ячі. Позитивний — у тому, що забили перший гол в УПЛ. І непоганий гол. Крім того, був у нас ще один гольовий момент.
Загалом, заслужена перемога “Динамо”. Ми поки що не витримуємо інтенсивність, яка існує в УПЛ. Але це справа наживна. Для деяких із наших футболістів сьогодні взагалі був перший матч в УПЛ.
“Динамо” показало нам свій клас і те, над чим нам треба працювати.
— “Динамо” за останні роки ніколи не отримувало стільки простору попереду. Чому так сталося?
— Згоден, що в першому таймі так відбувалося. Хлопці не розібралися з тим, як динамівці вбігають і почали притискатися до воріт. Дуже погано реагували на вбігання суперників. Потім трохи перебудувалися. Толку сидіти в обороні, коли прийшло стільки вболівальників — ми хотіли подарувати їм емоції.
Це урок для мене насамперед. І тільки моя вина. З іншого боку, що тепер: у наступному матчі закриваємося, стаємо в окоп і відбиваємося? Я не хочу грати в такий футбол: нехай краще чотири м’ячі пропустити, але отримати досвід.
Це урок для нас і, насамперед, для мене. Урок, з якого, сподіваюся, я зроблю хороші висновки.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…