– Олександре, вітаємо з перемогою. Давайте спочатку про гол поговоримо, в якому ви віддали гольову передачу на Михайленка. Микола сказав, що відпрацьовували таке на тренуваннях…
– Дуже дякую, але хочу спочатку привітати Тернопіль – у них учора День міста був. Дуже файне місто і дуже приємно тут грати з такою підтримкою. І добре, що ми перемогли сьогодні.
А щодо голу – так, ми відпрацьовували це, і дуже гарно у нас вийшло сьогодні. І я дуже задоволений, що Микола замкнув мою передачу.
– Загалом, сьогодні гольова гра у «Динамо» дуже йшла. Власне, це свіжість футболістів, які мали у попередніх матчах менше ігрового часу?
– У нас було дуже багато простору, і ми ним скористалися. Було у нас дуже багато хороших моментів. Якщо чесно, могли забивати більше.
– Так, власне, і ви сьогодні здалеку пробивали, могло у вас також бути гол плюс пас. Самі так вирішували, що треба з різних дистанцій бити?
– Ну, сьогодні лише одного разу вдарив добре, але воротар дуже класно дотягнувся. Найголовніше, що ми перемогли 4:1 та будемо готуватися до наступної гри.
– Настрій це трохи покращило?
– Звісно, після перемоги трохи краще. Але будемо все рівно дуже ретельно готуватися до «Маккабі».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…