— Олександре Володимировичу, де резерв команди, а де основні гравці?
— В нашій команді 29 футболістів, це основна команда, але є стартовий склад. Ми даємо можливість кожному гравцю проявити себе.
— Другий тур поспіль “Динамо” багато забиває…
— Ми могли забити сьогодні набагато більше. Добре, що є моменти, що ми їх створюємо, але процент реалізації не дуже великий. В поєдинках на найвищому рівні ми маємо використовували кожну можливість, адже таких моментів багато не буває.
— Як оціните гру Михайленка, який оформив асист і гол?
— У нас є певні напрацювання під час підготовки до кожного суперника, і сьогодні це спрацювало під час стандартного положення.
— Але не вдалося зіграти на нуль. Вас це сильно розчаровує?
— Завжди бувають помилки. І сьогодні суперник цим скористався.
— Сьогодні не було Попова. Це ротація чи травма у нього?
— Ми його замінили у матчі з “Пафосом”, і після консультації з лікарями, ми вирішили його поберегти до наступного матчу.
— Який моральний стан у команді після невдачі у кваліфікації Ліни чемпіонів?
— Програвати завжди неприємно і боляче. Але нам потрібно грати далі, сезон попереду, стиснули зуби і працюємо. Розуміємо, яке ставлення і вимоги до команди, з цими думками ми і будемо готуватися до наступних поєдинків.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…