Сергій Кривцов: Було бажання залишитися в МЛС, але розумію, що бюджети в командах уже сформовані

Колишній захисник «Інтер» Маямі, «Шахтаря» та збірної України Сергій Кривцов розповів, якими він бачить свої подальші перспективи у футболі.

– Ти півроку без команди, останньою твоєю командою був «Інтер» Маямі. Які зараз твої перспективи? Чи є якісь пропозиції? Що взагалі зараз у твоєму футбольному житті?

– Мені дуже сподобалася ліга МЛС – і в плані картинки, в плані шоу, і в плані гри. Було бажання залишитися, але зараз розумію, що бюджети в командах уже сформовані, і, мабуть, вже треба шукати якийсь клуб – з Європи, з Азії, я не знаю.

Але зараз я розумію, що, мабуть, це трансферне вікно буде, як лакмусовий папір. Якщо я знайду команду, я продовжу ще, як Бог дасть, 2-3 роки, а потім уже будемо дивитися далі.

– Україну розглядаєш?

– Взагалі-то не розглядав Україну – не тому, що УПЛ зараз не на тому рівні чи якісь там футболісти молоді, а просто в цілях безпеки дітей.

Тому що ми говорили з дружиною дуже багато на цю тему – що окремо ми не можемо жити. Ми завжди сваримося, завжди якісь у нас непорозуміння – тобто ми повинні бути разом.

Але я розумію: якщо в мене є така можливість, щоб мої діти жили в безпеці, навчалися в найкращих школах, університетах, то я зі свого боку робитиму це.

– Ти казав, що хотів би залишитися в МЛС. Я так розумію, зараз якихось конкретних варіантів з МЛС немає. Якісь пропозиції, розмови – щось є на олівці чи поки тиша?

– Сильно конкретного зараз нема. Були 2-3 варіанти з Європи, але, я ж кажу, на той час я розглядав конкретно Америку і хотів там залишитися. Зараз я відкритий до пропозицій. Є якісь варіанти, але поки так, на олівці.

– ОК, ми вже зрозуміли, що пріоритет – це закордонний клуб. А при виборі клуба для тебе що буде головніше – фінансові умови, чи це буде якийсь цікавий проект, можливо, навіть якась нижча ліга?

– Думаю, я не відкрию Америку, якщо скажу, що все одно ти дивишся на зарплатну відомість. Звісно, тобі треба годувати, як Селя казав, свою родину (сміється – прим.). Був гарний варіант, але теж був він на олівці. Зараз це «Сан-Дієго» – новий клуб в МЛС.

Були розмови у нас за контракт, з подальшим якимось майбутнім там, я для себе бачив. Тому що клуб молодий, амбітний. Власники «Сан-Дієго» також ж власниками «Нордшелланда» – тобто більш такий європейський підхід у них був.

Мабуть, якщо буде такий варіант з майбутнім у структурі клубу, я обрав би краще це, ніж гарну зарплату, умовно, в Дубаї, – сказав Кривцов.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

2 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

2 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

2 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

2 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

2 години ago