Раніше Чорноморець протягом декількох сезонів мав у своєму складі велику кількість орендованих гравців. Наприклад, у минулій кампанії їх було 12. За словами Кучера, тепер керівництво хоче, щоб у складі клубу було якомога менше орендованих футболістів.
«Всі хлопці, які минулого сезону грали за нас в оренді, покинули Чорноморець. Зараз політика клубу змінилася. Прерогатива президента полягає в тому, аби в нашій команді було якнайменше орендованих гравців. І я його в цьому підтримую».
Він заявив, що за одеситів повинні виступати ті гравці, для яких клуб і місто не є порожнім звуком.
«Нам потрібно більше робити ставку на своїх хлопців, які на футбольному полі віддаватимуться за місто Одеса, за Чорноморець на всі 100%. Треба, аби гравці розуміли, за яку команду вони виступають, яку історію має клуб.
Ми братимемо в Чорноморець лише тих, хто хоче грати та повністю віддаватися за цей клуб. Те, що зараз клуб в Першій лізі – це дуже неприємний і важкий момент для нас. Ми абсолютно свідомі того, що таке місто як Одеса заслуговує на команду в Прем’єр-лізі».
У минулому сезоні Чорноморець зайняв останнє місце в УПЛ (16-те).
У наступній кампанії одеський клуб виступить у Першій лізі.
Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі
Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі
Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…
Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі
Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі
Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…