На стадіонах у Катарі встановлені 12 камер стеження, які фіксуватимуть точне положення на полі м’яча та 29 точок кожного футболіста, ключових у визначенні поза грою. Нові дані надходитимуть 50 разів на секунду. Також спеціальний датчик буде розміщений у центрі м’яча. Він посилатиме сигнали у відеоопераційну 500 разів на секунду. Тож можна буде визначити точний час удару.
За допомогою штучного інтелекту система автоматично сповіщатиме відео-помічника рефері про офсайд. Перед тим, як повідомити результат рефері в полі, суддя VAR зможе сам перевірити рішення системи, переглядаючи автоматично створену лінію офсайду. Весь процес ухвалення рішення займатиме лічені секунди.
Після затвердження рішення з офсайду VAR і рефері в полі система згенерує 3D анімацію епізоду, яка буде демонструватися на великих екранах стадіону і буде доступна телетрансляторам.
Напівавтоматична система визначення офсайду раніше успішна була випробувана ФІФА на Кубку арабських націй-2021 та Клубному чемпіонаті світу-2021.
Колишній гравець "Карпат" Mихайло Кополовець поділився своїми думками щодо шансів збірної України в раунді плей-офф…
Поєдинок другої та восьмої команди групи. "Поділля" вже турнірних завдань у цьому році не вирішує.Читати…
Динамо зустрічається з Чорноморецем в рамках 14-го туру УПЛ. Читати далі
У суботу, 23 листопада, Ворскла в рамках 14 туру УПЛ приймала в Полтаві ЛНЗ та здобула впевнену перемогу й піднялась до…
Сьогодні, 23 листопада, відбулися три поєдинки 18 туру Першої ліги.Читати далі
Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола напередодні матчу проти Тоттенгема розповів, наскільки складно грати без Родрі, який…