Categories: УПЛ

Маріно Пушич: Я дуже пишаюся моїми гравцями і тим, що ми сьогодні показали в меншості

Головний тренер «Шахтаря» Маріно Пушич дав свою оцінку матчу УПЛ із «Зорею»

– Містере, як можете прокоментувати сьогоднішній нічийний матч «Шахтаря» і «Зорі»?

– Що ж, після цієї червоної картки… Нічого не буду про це казати, але після неї ми грали майже 80 хвилин без одного гравця. Як я зараз говорив у роздягальні, я дуже пишаюся моїми гравцями і тим, що ми сьогодні показали в меншості, тим, як ми грали, як боролися, як ми створювали шанси, домінували в меншості проти дуже серйозного суперника протягом 80 хвилин. Незважаючи на цей результат, 0:0, який є для нас невтішним, але з огляду на обставини – велика повага моїм гравцям за те, що вони сьогодні показали. Я дуже гордий тренер сьогодні, і я дійсно насолоджувався зі сторони тим, як ми грали і ухвалювали рішення, насправді, усім, що робили.

– Ви загалом погоджуєтесь із двома жовтими картками Алаа Граму?

– Дивіться, перша жовта картка була за штовхання чи щось таке, і арбітр має відчувати такі моменти: якщо перший фол відбувається після жовтої картки, то насправді ви зруйнували гру. Але вони цього не відчули, на жаль. Щодо другої жовтої картки, то Алаа також має реагувати набагато краще, бо ти знаєш, що створюєш проблеми для команди на такому ранньому етапі гри. Але добре, є як є. Ми цього сезону неодноразово платили свою ціну за такі ситуації, за недосвідчених та дуже молодих футболістів, яким треба багато вчитися та водночас показувати результати, що не завжди є ідеальною комбінацією.

– Як ви перебудовували гру?

– Ми діяли дещо інакше, ніж останнього разу, і в мене була ця ідея вже кілька тижнів. На жаль, сьогодні так склалося, що мені було складно її реалізувати, але все вийшло – ми дуже гарно попрацювали та виконали задачі. Повторюся, якщо розглядати те, як моя команда грала у меншості, я дуже ними пишаюся.

– Як наразі триває відновлення ключових гравців команди?

– Певна річ, я провів деякі заміни після 60 хвилин, і головним чином – через майбутній кубковий фінал. Маю сказати, що вони всі гарно виступили, але я не очікую великих проблем. Судаков і Матвієнко будуть готові до цього матчу. Маю певні сумніви, але побачимо. У будь-якому разі хлопці, які грали сьогодні і в останні тижні, показали чудовий рівень, і я дуже цьому радий. Проте побачимо наступного тижня. Звісно, ми провели деякі заміни, щоб освіжити команду, щоб додати нової енергії, і хлопці, які вийшли, також дуже добре попрацювали. Тому загалом я задоволений, за винятком цього дуже прикрого рахунку 0:0, бо я вважаю, що ми могли забити 5, 6, 7 голів, ми втратили багато моментів, це теж частина нашої гри, на жаль. Але всі здорові, тож будемо готові до наступного тижня.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

6 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

8 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago