Арбітр зафіксував симуляцію з боку гравця рівненського клубу.
Крім того, червону картку у складі “Вереса” на лаві запасних отримав голкіпер команди Богдан Когут, який активно висловлював невдоволення цим рішенням арбітра.
“Куція, який перед входом у штрафний майданчик контактує з правою ногою Черненка, яка, однак, уже стоїть на землі. Це гранична ситуація, оскільки захисник намагається зупинитися, коли м’яч уже пролітає повз нього, а нападник під час контакту залишає праву ногу, злегка посилюючи контакт, який, проте, не був створений гравцем “Вереса” і він навіть не шукав його.
З цієї причини ми могли б посперечатися, чи може це бути продовженням гри, чи недбалим фолом, але точно не симуляцією, яку арбітри повинні карати тільки тоді, коли нападник явно намагається
Найкращим рішенням у цьому епізоді мало бути продовження гри, що підтверджує відео з камери заднього огляду, яка має той самий кут огляду, що й арбітр, і показує всі елементи, про які йшлося раніше.
Відеоасистент арбітра не може втручатися в ситуації з жовтими картками, як у цьому випадку, бо контакт відбувається за межами штрафного майданчика. Тому ми не втручаємося в ситуацію, яка регулюється протоколом щодо потенційних пенальті”, – сказав Ріццолі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…